Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másoknak is van hüvelyi folyása?

Másoknak is van hüvelyi folyása?

Figyelt kérdés

Már elég régóta van folyásom. Szaga egyáltalán nincsen, fehéres, világos sárgás színű. A menstruációs szakaszaimtól független jelen van és nem is kevés szokott távozni napi szinten, de semmilyen irritációt nem okoz (nincs égetés, viszketés, nem vagyok piros odalent).

Egyedül menstruáció előtt vagy után (ami nálam teljességgel rendszertelen 11éves korom óta, amióta havi vérzésem van) szokott barna folyásom lenni.


Voltam már több nőgyógyásznál is emiatt, de mindegyik ugyanazt mondta, hogy gombás fertőzés és kaptam rá antibiotikumot. Megfelelően használtam mindig a felírt gyógyszereket, de sem a szedésük alatt, sem pedig utána nem múlt el a folyás, ami eléggé zavar. Sajnos a 6. nőgyógyász után kezdem feladni a reményt.


Sima vízzel zuhanyzás közben ki szoktam magamat ujjal mosni belül (ügyelve rá, hogy tusfürdő használata előtt tegyem meg), de ez sem segít.


A kérdésem az lenne, hogy vannak olyanok, akiknek hasonló folyása (ami nem átlátszó és szintén ilyen sűrűn és mennyiségileg is több) jelentkezett már? Ha igen, akkor hogyan sikerült kigyógyulni belőle?


Másik kérdésem pedig az, hogy van akiknek hasonló problémája van? Az ő nőgyógyászuk esetleg mondott gombás fertőzésen kívül mást is, mitől lehet?


Válaszokat előre is köszönöm!

25L



2017. febr. 3. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van, aki ivarérett, az ivarérettség jele.

Ezért gyártják a tisztasági betéteket.


Gombás és bakteriális fertőzés az pont ellentétes kémhatású fertőzés, úgyhogy gombára nem kaphattál antibiotikumot.

2017. febr. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként magadnak otthon meg tudod mérni a hüvelyváladékod kémhatását, és onnan tudhatod, van-e fertőzésed.

Infók itt:

[link]

2017. febr. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%
Ez mindenkinél jelen van első vérzés után. Tisztasági betétet használj és NE MOSD MAGAD BELÜLRÖL! felborítod a természetes hüvelyflórádat. Van erre külön hüvely zuhany,l de azt is csak szexuális aktus után heti egyszer használod. Ha semmi irritációt nem érzel égető érzést nem vagy gombás. Egyszerűen ne mindennap mosakodj, egészségesebb ha kétnaponta, belül ne mosd csak heti egyszer intim zuhannyal és csak aktus után. Az ondónak magától kell távozni belőled. Ha nem tetszik meg öld meg magad. megoldódik utána minden.
2017. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!