Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nőknek van megoldás arra,...

Nőknek van megoldás arra, hogy ne kapjanak el strandon semmi hüvelyi, vagy egyéb altáji fertőzést a vízben?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, csak barátnőmet védeném majd meg esetleg ilyen bajoktól.

#baktérium #nőm fertőzés
2016. ápr. 28. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából az, ha nem megy vízbe.

Van, aki sosem kap el semmit, más meg már akkor is, ha csak rágondol a strandra.

2016. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem törvényszerű, hogy egy nő rögtön elkap valamit a strandon. Ha valaki nagyon érzékeny rá, akkor majd megtalálja a módját, hogy hogyan ne kapja el. szerintem normál hüvelyflórával rendelkező nő esetében nem olyan hamar fertőznek a bacik, gombák, ezt szokták erősíteni.
2016. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfelelő hüvelyflóra és erős immunrendszer. Van aki hajlamos rá, van aki nem.

Én rendszeresen járok fürdőbe, szaunázni és soha nem volt gond. Évente egy üveg grapefruit csepp kúrát csinálok, mióta a fogamzásgátló miatt egyszer volt hüvelygombám. Lekopogom azóta is szedem, de 7 éve nem volt!

Alapvető higiéniai előírásokat kell betartani: törcsire üljön mindenhol, lehetőleg u.arra az oldalra, ne maradjon a nedves fürdőruhában és tiszta bugyit vegyen fel visszafelé, alaposan szárítkozzon meg.

2016. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!