Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem hatott még az...

Miért nem hatott még az antibiotikum?

Figyelt kérdés

Vasárnap este kezdtem el enni és napi két tablettát kell belőle bevennem. Náthával, torokgyulladással, hőemelkedéssel és lázzal járó fertőzésre adták.

Tény, hogy a torkom fájása valahogy elmúlt hétfőre virradóan, de nem vagyok jobban egyáltalán. Tiszta náthás vagyok, köhögök is, még mindig van hőemelkedésem, éjszaka meg lázam. Semmit se hat az antibiotikum egyelőre, lehet nem is fog?


2017. febr. 7. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet makacs a dolog, vagy nem fertőzésed van, hanem vírusod és az immunrendszered nem tudja legyőzni
2017. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 nap alatt nem is fog hatni, kell 4-5 nap, amúgy ha a torkod már nem fáj, akkor mégiscsak hatott valamit, a náthára viszont amúgy sem ér semmit az antibiotikum, az a köhögéssel együtt 1-2 hétig is tarthat.
2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy antibiotikum sem csodaszer,hogy beveszel egyet,és semmi bajod.Egy kúra 5-7 nap,ennyi idő,mire rendesen meggyógyít az antibiotikum.
2017. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!