Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha beteg vagyok felülfertőződh...

Ha beteg vagyok felülfertőződhetek megint? Help!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 3 hete beteg vagyok. Először kicsit beteg voltam, már 2. napon jól voltam, de aznap délután kimentem és valamit biztos elkaptam mert utána 1 hétig otthon ültem. Mire helyre jöttem, csak kicsit folyt az orrom elkaptam megint egy betegséget. Itt a köhögésen volt a főszerep, így az antibiotikumot kezdtem szedni. Most járok az 5. napnál. Kezdek helyrejönni, egyre jobban vagyok. Holnap szilveszterkor merjek vajon más emberekkel lenni? Az egyik azt mondta ma mintha kicsit megfázott volna, de reméli nem lesz beteg holnapra. Ha mégis az lenne vajon elkaphatom azt is, és megint visszaesek 1 hétre a kínok közé? Illetve a másik ember tőlem kapta biztos el a vírust 1 hete, így gondolom tőle nem kaphatok el semmit, mivel ugyanaz a tettes!

AKarok velük bulizni, mit csináljak, hogy ne kapjak el semmit? Köszönöm szépen a tanácsokat!

Boldog Új Évet!



2016. dec. 30. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van, hogy a legyengült szervezeted miatt újból elkapsz valamit. Ha nem lesz szerencséd, akkor 3 hétig is eltarthat ez a most divatos vírus.
2016. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!