Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap óta nagyon görcsöl a...

Dórka118 kérdése:

Tegnap óta nagyon görcsöl a hasam illetve kicsit alatta (Velgyn fogamzásgátlót szedek) még a rózsaszíneket de olyan mintha kicsit megjött volna. (Kicsit barnás) Kinek volt ilyen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
December 13-án megjött 3 napig tartott viszont december végén elkaptam ilyen hányásos vírust aminél észre se vettem, hogy kihánytam a fogamzásgátlót.2 napra rá megjött orvos ismerősöm tanácsolta, hogy szedjem tovább a rózsaszíneket és a fehéreket hagyjam ki amitől legközelebb majd megjönne.Viszont január vége fele hülye fejemmel ki felejtettem egyet mert elaludtam és a doki ismerősöm most is azt tanácsolta, hogy akkor rózsaszínt szedjem így tovább..8 nap múlva lenne itt az ideje, hogy megjöjjön minden este figyelem szól a telefonom, hogy most be kell szedjem. Tegnap reggel arra keltem,hogy iszonyatosan görcsöl a hasam és ma is de ma enyhébben és kicsit mintha megjött volna kicsit olyan barnás.. Kinek volt ilyen? attól van, hogy hülye fejemmel kétszer is elrontottam? Negatív komikat nem kérek.

2017. febr. 15. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez bizony attól van, hogy többször elrontottad a szedést. Kicsit megzavarodott a hormonrendszered. Amúgy ha ennyire nehéz a bogyószedés én ajánlanám, hogy nézz utána a nuvaringnek. Hosszútávon nem tesz jót a szervezetednek ha összevissza szeded a gyógyszert, ez az egy hónap már ilyen (remélem alkalmaztál kiegészítő védekezést végig) de a következőnél nagyon figyelj oda mert több ilyen hónapot egymás után nagyon nehezen fog tolerálni a szervezeted.
2017. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha úgy érti, hogy voltam-e együtt a párommal nem voltunk együtt pont ezek miatt.Szeretném ha vissza állna minden.Jobban oda figyelek már a gyógyszer szedésére csak kicsit megijedtem,mert nálam nem volt még ilyen.Köszönöm,hogy válaszolt.
2017. febr. 15. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!