Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a betegség örökké meg...

Ez a betegség örökké meg fogja keseríteni az életemet?

Figyelt kérdés

HPV fertőzött vagyok és sajnos a végbelemen van jópár szemölcs, az orvos csak kivülről szedte le, de én már attól tartok, sőt rettegek, hogy belül is vannak ahova nem látok be. Állandóan ezen kattog az agyam, mert ha ott bent van akkor az soha, sehogy nem tudják leszedni.

Hogy lehet ezzel együtt élni?

Olyan válaszoktól kiméljenek, hogy nem kell volna elkapni sem. Soha senkivel nem voltam análisan, mégis valahogy összeszedtem.



2017. febr. 24. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
HPV-d van vagy herpeszed?
2017. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi most olvastam utána hogy a HPV is szemölcsös. Ezt nem tudtam.

Hát ha ezen kattog az agyad akkor keress fel egy jó orvost és vizsgaltasd meg magad a vegbeleden keresztül is.

2017. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor kiújulhat. Nekem tízévente előjön. Leégette a doki és ennyi. létezik már védőoltás, a mostani nőgyogyim lehet, felírja.
2017. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!