Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtok olyan ételeket, amiket...

Tudtok olyan ételeket, amiket ha összeeszünk, akkor hasmenésünk lesz? (pl narancs és tej [? ])

Figyelt kérdés
És most nem olyankora gondolok, hogy kréta meg kávé, vagy tudjom is én mi a görcs. Tehát én ehető ltelekre gondoltam :) Előre is mindenkinek köszönöm a válaszát.

2017. febr. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Paradicsomos ételek, és a tej.

Szilvalekvár (magában, jó sok)

Tej és kovászor uborka

Bor+tej

2017. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Savanyú káposzta+kóla. Bizonyítottan hatékony. Vagy hogy mondják a reklámban. :D
2017. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
stadalax
2017. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden reggel iszom ìrót citrommal,kávét paradicsomlèvel megse fo*om le magam soha. Mondjuk nekem sokszor mèg a szuzkapszula se segit. Vegyèl be egy marèk magnèziumot,igyal ra sokat,majd egyel.
2017. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, a narancslé és tej együtt nem okoz hasmenést, én szoktam úgy inni, hogy összeöntöm a kettőt, és semmi bajom. Meg málnaszörpöt tejjel, és attól se.

De a tej aszalt szilvával már húzósabb. A tejben az a jó, hogy kombinálhatod szilvalekvárral, ananásszal, savanyú káposztával, szőlőlével.

A csípős paprika is, ha sokat eszel belőle hasonló hatást ér el.

2017. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!!! :)
2017. márc. 1. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem a sok tej+egy zacsko azsaltszilva +citrom +kefir/író sem segit.
2017. márc. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!