Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Használta-e már valaki a...

Troli kérdése:

Használta-e már valaki a Fresh Fingers láb és körömgomba ellenes készítmény? Tényleg olyan hatásos-e mint az oldalakon bemutatják, vagy ez egy újabb átverés?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, en megrendeltem, kb egy hete hasznalom. Annyit tudok mondani hogy a labujjaim kozott a holyagok meg a repedesek begyogyultak. Folyton ezzel szenvedtem. kenegettem őket, de mindig ha az egyik helyen elmult, kijott a masikon. Termeszetesen a nagylabujjamon a nagy sarga folt nem mult el, de bizom benne ha tovabb hasznalom el fog. Nem akarom elkiabalni, de idaig meg vagyok elegedve.

Probalok nem enni cukrot, de ez nagyon nehéz igy karácsony kozeledtevel. Sokat segit ha nem eszel cukrot. Én meg fokhagymát is szoktam enni. Azt utálják a gombák. :D

2017. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!