Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most férges lennék?

Most férges lennék?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom, rendszeresen van féreghajtva. Sajnos sokszor puszilgatom, simizem. Evés elött mindig kezet mosok. Semmi tünetem nincs, sem hasfájás semmi. Mennyi az esélye hogy férges vagyok? Minden héten 1x eszek legalább fokhagymát.
2017. febr. 28. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel rendszeresen féreghajtod, ugyan mitől lennél férges?

A fokhagyma amúgy egészséges dolog. Bár féreghajtóként nem igazán működik.

2017. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0 az esélye :)
2017. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Első sorban nem hiszem hogy az lennél, ha semmilyen tüneted nincsen akkor nem kell félned,de mindenesetre fordulj a szüleidhez!
2017. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért időnként nézd meg a székletedet, nincsenek-e benne gilisztaszerűen mozgó kis cérnavékonyságú állatkák.
2017. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd figyelem de eddig nem láttam. Úgy tudtam a kutya szőrén is lehetnek, de lehet ez hülyeseg:)
2017. febr. 28. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

A cérnagiliszta csakis emberről-emberre terjed.

Kutyától elkapható féreg teljesen más. A fertőzés jelei is mások.

2017. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Rendszeresen féreg hajtott állatban nincsenek férgek. Ergo a kutyádtól nem fertőződhetsz meg.

2017. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!