Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az első nemi herpesz fertőzés...

Az első nemi herpesz fertőzés mennyire erős?

Figyelt kérdés

Párommalnfél év járás után szakítottunk, az utolsó kb 4 hónapban nem hasznaltunk óvszert, mert kaptam fogamzásgátlót, a betegségekre nem is gondoltam, azt hittem az jelentkezett vna már.

Szakítás után 2 héttelösszejöttem mással, akivel szintén csak óvszerrel éltünk nemi életet 2 hónapig kb, aztán azzal is felhagytuk mert nem észletem rajta semmit...


Na pár hét múlva, lehet volt 1 hónap is, nem emlékszem, kisebesedett nagyon durván a nemi szervem. nőgyógyász azt mondta herpesz. Akkor láttam mennyi a lappangási idő, van akinek nem aktív stb stb.


Problémám az, hogy a párom a mostani, azt mondja neki sosem volt ilyen baja csak miután nekem volt, de neki nem volt olyan erős soha mint amilyen nekem volt az első alkalommal.


szóval lelkiismeret furdalásom van hogy ilyen hülye voltam hogy azt hittem a nemi betegségnek látható tünetei vannak, és egyben mérges vagyok, mert úgy gondolom csak rám lett kenve az hogy megfertőztem.


Ezért kérdem hogy akiknek volt, azoknak az első volt a legerősebb?


Kérlek mindenképp írjatok nemet a válaszotok alá! Köszönöm



2017. febr. 28. 21:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!