Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miert erosodik fel a kohoges?

Miert erosodik fel a kohoges?

Figyelt kérdés

Megfazasbol gyogyulok eppen. Par napja mar a szarazkohoged a jellemzo, de rohamokban.

Ma vettem be Libexinbol 3x1 szemet, ezt es ilyen adagban javasolta a gyogyszeresz.


Mostanra olyan, mintha inkabb meg jobban kohognek, majdnem fulladasig es hanyasig.


Ez miert lehet?

A tajekoztatoban az van, hogy a szaraz kohogest csillapitja, majd megszunteti.


Nekem mintha epp ellenkezoleg hatna: Jobban felerosodott a kohoges.


Mit tegyek?

Nem birok aludni sem, hiaba emelem meg a fejem, parologtatok benn vizet, stb.


2017. márc. 16. 23:24
 1/2 anonim válasza:
Béres csepp 60 csepp naponta plusz c-vitamin. D-vitamin nagyobb dózisban 20 000 NE (nemzetközi egység) olyan 3 napig, vagy olyan ami k2 vitaminnal, kombinált, vagy vehetnél pluszban k2 vitamint, és még magnéziumot is vehetnél be. Remélem ez segít.
2017. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tudom, már sok idő eltelt...

Fennáll még a köhögés?

Ha igen, akkor az alábbiakat érdemes tenni:

Sós vizes gőzölés, ami ha a tüdőben van a probléma biztosan segít, ha a légcső van begyulladva, akkor is, de arra még esetleg a kamillás gőzölés is jó hatással lehet. Ha nem szeretne gőzölni, akkor érdemes lenne 35 Gr. hársfa virágot, és 20 gr bodza virágot összekeverni, és ennek a forrázatát fogyasztani.

Köhögésre nagyon jó hatással van még a kakukkfű szirup, "

vagy a lándzsás utifű szirup szintén.

Létezik egy nagyon jó balzsam is, "erdei balzsam" névre hallgat...

Természetesen, ha már meggyógyult, akkor nincs teendő. Ha még mindig fenn áll a köhögés, azért érdemes még egy pulmonológust felkeresni.

2017. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!