Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek az eros kohoges ellen?

Mit tegyek az eros kohoges ellen?

Figyelt kérdés

nagyon megvagyok fazva,ejszakakat nem alszom mert mikor lefekszem ram jon a kohoges,hiaba szedek gyogyszert nem latok javulast:(

ismertek valami hazi gyogymodot ra?


2011. jan. 5. 11:18
 1/2 kisnita ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz és mióta? Orvos írta fel? Milyen köhögésed van? Száraz köhögésre én az Ambroxolt kaptam mindig az orvostól, arra kell vigyázni, hogy sokáig nem szabad szedni. Próbáltam már a Lándzsás útifű szirupot is az jó volt hurutos köhögésre. Valamint úgy tudom a Stodál száraz és hurutos köhögésre is jó.
2011. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáltam már én is Stodalt, Prospant, Sinupretet, Lándzsás utifű szirupot, Paxirasolt stb.. ugyanúgy köhögtem tőlük, némelyiktől még jobban.

Nekem az éjszakai kínzó köhögésre eddig csak egyetlen homeopátiás szer vált be, de az nagyon:

Drosera 9 CH. Pár száz forint az ára. Bevétel előtt fél órával ne egyél, igyál csak max vizet és bevétel után szintén fél óráig se. Amíg homeopátiás szert szedsz kerüld a mentolos dolgokat mert közömbösítik a szer hatását.

2011. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!