Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segítség! A felelőtlen nem...

Segítség! A felelőtlen nem normális műkörmös miatt kaphatok halálos fertőzést?!

Figyelt kérdés

A sajat manikurosomhoz nem tudtam menni igy egy áruházban álló nyilvános gyors manikurre mentem. Egyszer mar voltam ott. Viszont most a kormos lany aki csinálta a kezem az egyik ujjam megvágta es mivel vérzett, elo kapott egy timsó nevezetű feher kis valamit, megreszelte majd a reszelt oldalát ( körülbelül ) oda nyomta "verzrscsillapito " gyanánt, elvileg arra használatos, illet e utana fújt valami nyilvan nem igazi fertőtlenítős sprayt ra . Azóta teljesen pánikban vagyok, ugyanis latszott hogy nincs kellően letisztitva az a timso mert az egy dolog hogy egy részét elotte megreszelte de csomó halvany alvatt ver darab csík volt rajta, es könnyen hozza érhetett az is a friss vérző ujjamhoz... utana olvastam es alvadt vértől HIV fertőzést nem , de hepatitist es mas fertőzést igen , kaphatok . Es nagyon felek , szerintetek van okom felni/ mitevo legyek? Menjek vissza vrszekedni vagy vizsgálatra el menni?


Elore is koszonom ...


2017. márc. 19. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne menj sehova, nincs semmi bajod, de gondolj már bele, ilyen máskor illetve máshol is előfordulhat, ennyi erővel ne érj semmihez...
2017. márc. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal kell közölnöm. Elkéstél. Rögtön kezelni kellett volna. Feltehetőleg 72 órán belül eltávozol az élők közül. Keress fel minden rokonod és barátod és köszönj el tőlük.


Ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan?...

2017. márc. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örültünk hogy megismertünk.
2017. márc. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
fogadjunk szőke vagy.
2017. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A HIV és a hepatitis C elég érzékeny vírus, nem marad sokáig fertőzőképes. A hepatitis B rezisztensebb, de gondolom, oltva vagy rá, akkor nem kapod el. Nyugodj meg.
2017. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Műköröm...istenem, de fontos dolog, hogy néztek ki már vele.
2017. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!