Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mire utalnak ezek a panaszok?...

Mire utalnak ezek a panaszok? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Testnevelés órákon ha futok hirtelen hányinger tör rám, és úgy érzem az izzadság nem hűt le.Ekkora szédülni kezdek és úgy érzem elájulok...

Aszthma gyógyereket írtak fel, de közben is előfordultak ezek úgyhogy szerintem nem az !

Szívritmus v. szívzörejes vagyok. Nem vagyok túlsúlyos, sőt híznom kellene.Meg korán van általában tesim meg ez de.önként van..talán kevés a folyadék ?


2010. máj. 14. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!
2010. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Írod, hogy szívritmuszavarod van. Sajnos a szív bajainak, jellemzője szokott lenni a hányinger. De az éhgyomorra való torna miatt is lehet, mert akkor leesik a vércukor. Az óra előtt próbálj meg enni pár falatot ( nem sokat, nehogy a végén az legyen a baj).
2010. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán erre még a vérnyomásod is rásegít. Mérted mostanában?
2010. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az rendben van és szoktam enni előtte 1 keveset ..
2010. máj. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!