Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam volna az influenzá...

Elkaphattam volna az influenzát? Ezek a tünetek erre utalnak?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdődött este, amikoris nagyon elesettnek éreztem, magam és fájt mindenem.. a végtagjaim, a fejem, alig bírtam felkelni pl leülés után.. Elgyengültem.. Aztán hajnalban be is lázasodtam, 38,5-re, vettem be lázhúzót, utána kicsit jobb lett... Úgy gondoltam, hogy még a tegnapi sulinapot kibírom, tehát bementem az iskolába... Nem lett jobb, sőt rosszabb lett.. nem engedtek el az orvoshoz a suliból, és egész nap fájt mindenem, elkezdtem nagyon köhögni, és a lázam nem akart lemenni... Ma is nagyon csúnyán köhögök, fáj mindenem, orrom bevan dugulva, és magas lázam van... Az orvosom viszont nem rendelt ma, így hiába mentem el orvoshoz. :S Influenza lehet?:S

16/L


2011. febr. 2. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Neked annyi!

Vigasztaljon a tudat, hogy amíg bent voltál a suliban legalább 20 embert megfertőztél!

2011. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindig azzal jönnek a tanárok hogy holmi betegségek miatt ne hiányozzunk... és már volt olyan hogy lázas voltam, és úgy mentem be, de még aznap elmúlt a láz... azthittem most is ez lesz... mellesleg előző héten az egyik osztálytársam lázasan és köhögve jött be suliba, valószínű akkor tőle kaptam el..
2011. febr. 2. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aluszkáljál sokat és egyél meg egy kiló narancsot, abban van sok C vitamin. Meg igyál meleg teácskát. Mellé nyomjad a lázcsillapítókat, aztán holnap suli helyett irány a doki.
2011. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!