Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért HAZUDJÁK azt a Chlorellá...

Miért HAZUDJÁK azt a Chlorelláról, hogy megköti ÉS kivezeti a nehézfémeket az önjelölt áltudósok?

Figyelt kérdés

Talán be kéne tiltani minden olyan oldalt, ami nem hivatalosan megerősített, akkor nem szednék 2 pofára a Chlorellát, mert MINDEN FÉMET megköt a vasat is és a többit, és ki sem vezeti, az oxigéntovábbítást akadályozza, én 2 hónapig szedtem Chlorellát és olyan vérszegény lettem hogy majdnem BELEDÖGLÖK, hivatalos leírás nehézfém kivezetésről meg nuku ki nem ***** le, hát abba nincs pénz hogy segítsenek. Ezen a hatalmas oldalon is hány válsz van hogyan kell nehézfém méregteleníteni?


Idézet az egyetlen oldalról ami megemlíti a méregtelenítést:


"A nehézfém méregtelenítés érdekében szükség van olyan eljárásokra, ami a méregtelenítő folyamatokat szolgálja: kolon hidroterápia, beöntés, böjt, fizikoterápiás eljárások (szauna, masszázs, sófürdő), akupunktúra, kineziológia, biorezonancia terápia, gyógyteák, diéta stb"


BIOREZONANCIA TERÁPIA. Az emberi életre mindenki tesz, az erkölcs kihalt már 100 éve ebből a retkes civilizációból.


Nyomorult angol fórumokon is alig írnak valamit és letagadják a tüneteket amiket a higany okoz..


MONDJATOK MÁR EGY MÓDSZERT.!! nehézfém méregtelenítésre.


2017. ápr. 20. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
miért akarsz nehézfém méregteleníteni?
2017. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két elméletről hallottam egyik a Dietrich Klinghardt féle koriander, chlorella, másik az Andy Cutler protokoll.
2021. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!