Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő múlva jelentkeznek...

Mennyi idő múlva jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam túrázni, hazajöttem átnéztem magam, hogy nincs e rajtam kullancs. Nem találtam semmit. Ma reggel felkeltem és érzem, hogy viszket az államnál. Megvakartam jó erősen és éreztem, hogy van ott valami. Megnéztem tükörbe, egy kullancs volt az. Fogtam, csipesszel kiszedtem, de félek, hogy nagyon megbirizgáltam amikor vakaróztam, és belém fecskendezett valami fertőzést.. Kb mennyi idő múlva jelentkeznek a tünetek, ha fertőzött volt a dög?
2010. máj. 15. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
2-3 nap én a múlt héten jártam úgyan igy reggel észre vetem másnapra piros folt volt a helyén délután ügyelet injekcio szerintem menj el mutasd meg nem vesztesz semmit max a szuri gáz de még mindig jobb mint hogy bajod legyen
2010. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!