Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor jelentkeznek a herpesz...

Mikor jelentkeznek a herpesz tünetei? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról lenne szó hogy a húgom haverjának herpesze van. És elfelejtettek szólni nekem, hogy ne igyak abból a palackból amiből a haverja ivott...És én ittam belőle...Ez szombaton történt, azóta nem tapasztaltam még semmit magamon.


ha elkaptam akkor mennyi idő múlva jelentkeznek a tűnetek? És milyen orvosság van, rá és mennyi idő alatt múlik el?


Kicsit megvagyok ilyedve. Előre is köszönöm a segítséget


F/22


2011. júl. 4. 13:56
 1/7 A kérdező kommentje:

kiegészítés:


Amúgy nem tudom pontosan mi az a herpesz, csak hallottam róla, tehát ezért is a kérdés...

2011. júl. 4. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont kérhetném hogy rövidebben csak a lényeget valaki írja le?
2011. júl. 4. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A linkben ott a kép, úgy néz ki, ha elkezd kipirosodni a szád meg viszketni, elmész gyógyszertárba és veszel herpesz elleni krémet, ami kb. 500-1000ft és kenegeted vele naponta a betegtájékoztató szerint és elmúlik. De ha egyszer elkaptad késöbb is kijöhet, ha gyengül az immunrendszered. Ilyenkor az orális szex tiltott, mert elég fájdalmas intimherpeszt adhatsz át a partnerednek!!!
2011. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Amióta kiírtam a kérdést nem jelentkeztek a tünetek, tehát nem kaptam el a herperszt :)


Üdv mindenkinek!

2011. júl. 7. 19:49
 7/7 anonim válasza:
A herpeszt elkaptad es az idegducokban pihen mindaddig amig le nem gyengul az immunrendszered es ekkor aktivalodik :)) de nem kell megilyedni van a gyogyszertarban is krem ra vagy esetleg tapasz vagy szajon at szedheto kapszula vagy bogyo es esetleg ki sem jon vagy lerovidul az egesz folyamat :)
2012. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!