Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Futó szemölcsre van...

SOS! Futó szemölcsre van valakinek valamilyen házi praktikája? Vagy milyen gyógyszert/ecsetelőt vegyek?

Figyelt kérdés

3 hét múlva kaptam időpontot a bőrgyógyászatra ... csak ma kijött rajtam kb 5 új az 5 eddigi mellé. Viszket, pirosít, utána meg beszemölcsösödik. Az arcomon is van egy pár, az államon, a hátamon egy, a csuklómon kettő, az alkaromon kettő ...


Mit tegyek? A gyógyszertárban Ceterizint adtak rá, de szerintem fel sem ismerték, hogy ez futószemölcs...


Köszönöm!!!

19/L



2017. máj. 17. 19:55
 1/2 anonim válasza:
Menj bőrgyógyász magán rendelőbe. 4-5ezer Forintba kerül, hogy megnézi az orvos, viszont rövid az előjegyzési lista. Nagyvárosban élek, de eddig még mindig 1 napon belül fogadott.
2017. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fuss ellenkező irányba! (HiHi!)

Viccen kívül:

Ha van elég bátorságod, és nem kényes helyen van, akkor égesd ki egy felizzított szeggel. Fontos, hogy izzó legyen, mert az csak addig fáj, amíg hozzányomod, ha csak forró, akkor napokig. Többféle bőrbigyóra kipróbáltam, és így megúsztam a sorbanálást a bőrgyógyászaton. Ha nincs elég lelkierőd hozzá, akkor kérj meg rá valakit. Nagyon büdös, legjobb, ha a szabadban csinálod!

Még tyúkszemet is égettem ki vele. Az fájt igazán, mert nagyon mélyre kellett nyomni, de csak pár percig.

2022. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!