Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap elött este találtam a...

Tegnap elött este találtam a hasamon egy kullancsot. Csipesszel kiszedtem, de bele szakadt a feje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta piros ės mostmár holyag is társul hozzá. Olyan mint ha szúnyog nyipės lenne.
2017. máj. 23. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Csipės* :D
2017. máj. 23. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki fog lökődni magától, ahogy begyógyul a bőr.
2017. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nem kell vele semmit tenni, ahogy a fenti válaszoló írta. Esetleg figyeld, hogy rosszabbodik-e, kend át Betadinnal.

Ha jól lett eltávolítva, akkor a feje már nem fertőző.

2017. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyeld magad mindenképp, ha pirosodik a bennmaradt fej körül, vagy bármilyen bőrelváltozást észlelsz, azonnal orvos!
2017. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát de piros! Olyan mint ha egy pattanás lenne ami nincs mėg beėrve. A hólyagosodás lement.
2017. máj. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!