Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, hogy még mindig nem...

Normális, hogy még mindig nem múlt el a gombás, nemi fertőzésünk?

Figyelt kérdés

Párom és én(én lennék a nő) már több mint 2 hete szenvedünk ettől.

Nőgyógyász írt fel nekem is,páromnak is kenőcsöt,amit használunk is. Nekem menstruációm után rendbe is jött,de még kicsit mindig viszketek.

Páromnak viszont szinte semmit nem változott.

Kezelés alatt az együttlétet szüneteltetni kéne,de 1 héttel ezelőtt ezt nem igazán tartottuk be. Akkor fájt mindkettőnknek,úgyhogy vártunk. Most is kipróbáltuk jó-e(nekem nagyjából az is),viszont páromnak továbbra is fáj a nemi szerve szeretkezés alatt.

Érdemes lenne megint elmenni orvoshoz vagy várjunk még hátha több idő kell neki?



2017. máj. 28. 14:21
 1/3 pptomi válasza:
Felülfertőztétek magatokat. Ilyenkor be kell tartani azt a szextilalmi időt, amit a doki mondott.
2017. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak sajnos a doki nem mondott semmit. Én is csak neten olvastam meg más mondta,hogy kezelés alatt szüneteltetni kell az együttlétet.
2017. máj. 28. 21:17
 3/3 anonim válasza:
Ezt vegyétek komolyan én azt javasolnám a saját példámból kiindulva. Hasonló égető, viszkető tünetek jelentkeztek nálam is, aztán hónapokig jártam orvoshoz,amíg kiderült h hpv fertőzés...ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem jó az orvos, akkor inkább válts, de vedd komolyan...
2017. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!