Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet herpeszt kapni ha?

Lehet herpeszt kapni ha?

Figyelt kérdés

Lehetek úgy herpeszes, ha nem csókoloztam még, nem szexeltem meg semmi ilyesmi, egyszóval nem volt semmi testnedv csere egy másik illetővel??

Vagy léteznek ilyen nagyon mini pattanások? Okay most full kreténnek nézhettek meg minden, de eléggé bevagyok parázva, soha egyetlen pattanásom nem volt, és olyan dolgot sem tettem, amitől herpeszt kaphattam volna, így abszolút nincs semmi ötletem, vagy menjek el bőrgyógyászhoz?? Az a gond, hogy ő meg sok sok hónap múlva tudna fogadni (legalábbis általában így van) és addigra meg simán lehet, hogy elmúlik...


2017. jún. 2. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak pattanások is kicsik.. Amugy a Herpesz öröklödik olvass utána.
2017. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Bárhogy a szádba kerülhet a vírus, pohárral, evőeszközzel menzán, táborban, kiránduláson, stb. A herpesz amúgy nem olyan, mint egy "mini pattanás". Ha nem jutsz el bőrgyógyászhoz, mutasd meg a gyerekorvosnak, vagy az iskolaorvosnak, bármelyik felismeri, hogy herpesz-e.
2017. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát csak az alsó ajkamon van egy ilyen pötty, de nem viszket, meg nem is éget és semmi, csak úgy ott van, igazából nem látszik annyira, de az ember azért magán kitudja szúrni az ilyeneket szerintem, aztán jobb azelőtt kideríteni a dolgokat mielőtt bekövetkezne valami visszafordíthatatlan baj.

Köszönöm a tanácsokat, akkor felkeresem a háziorvosomat!

2017. jún. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!