Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen allergia gyógyszert...

Milyen allergia gyógyszert vegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy mire vagyok allergiás. Voltam már háromszor vizsgálaton, de nem tudtunk belőle megállapítani semmit. Egyszer azt hiszem, kijött valami, de akkor is csak olyanokat kaptam hogy 'lehet', és egyik sem jött be.😁 Vérvizsgálatos vizsgálatra szerettem volna menni, csak úgy tudom előtte nem szabad gyógyszert szedni, én meg most sajnos nem bírom ki nélküle. Most kezdődött el (június) es kb. 1-1.5 honapig tart. Talán bodza? Csalán?

Tavaly allegrát szedtem, most bevettem meg párat. Az utolsót tegnap délelőtt, és ma reggel már tüsszögök és folyik az orrom. 24 óráig sem bírja. Vagy a többi is ilyen?

Valaki tudna ajánlani valamit?

Előre is köszönöm!


2017. jún. 6. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A többi is ilyen.
2017. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is vagy allergiás semmire. Csak a gyógyszert nem birja a szervezeted, ezért lehet ilyen reakció.

A gyógyszer szedéssel a szervezet védekező képessége szűnik meg. Ha az immunitás nem működik akkor mindenre allergiás lesz az ember.

2017. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"kérdezze gyógyszerészét"
2017. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!