Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Angliaban vagyok 27 eves,...

Angliaban vagyok 27 eves, volt egy egeszsegugyirpoblemam ami idonkent elojott valamikor egy ev valamikor 2 ev utan, es mindig elmult gyogyszerek nelkul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fent emlitett problema mint kiderult idonkent begyullad a vastagbelem, de nem talaltak semmi betegseget, eddig arrolnvolt szo hogy a belemben levo bakteriumok azaz a belflora tulsagosan elszaporodott es emiatt alakultak ki gyulladasok a szervezetemben. Mindenki halllott mar a sav-lug egyensulyrol, az elsavasodas a vastagbelben a bakteriumok melegagya. Ezek ram akarnak soznineletem vegeig gyogyszerezeseket, amirol a 99%ban a legtobb ember aki megcsinalja tuti hogy fokozatosan evrol evre egyre tobb betegsege jelenik meg, pl eztan jonne a cukorbetegseg stb. Most fsak szteroidot es antibiotikumot adnak hogy m3gygogyuljon a belem gyorsan, utana meg gyogyszereztetni akarnak. Egy komolyabb szaktudasu ember velemenyere szamitok amit tudom hogy itt nem kapok meg, de aki tapasztalt a gasztronomia teren azbetkezes es az emeszte skapcsolataban az mondja el a velemenyet, mert nem akarok gyogyszereket szedni h mondjuk 5 ev mulva cukor beteg is legyek es utana azt is szedjem! Eddig mindignelmult aez a tunet magatol csak most naiv voltam es ugy voltam vele tudni akarom miokozza, csak emiatt bekerultem egy korbe amibol meg most ugy erzem idoben kitudok jonni. Meg csak 4 napja kezelnek. Ki mit tenne?

2017. jún. 26. 14:39
 1/1 jikanv ***** válasza:
Google it boy Google it. Ott a valasz valahol. "Inflammatory Bowel Disease"
2017. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!