Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki hajt végre Candida vizsgála...

Ki hajt végre Candida vizsgálatot vérből?

Figyelt kérdés
Már nem is egy, ehhez hasonló kérdést írtam, de a lényeg a lényeg, szóval milyen ágazatban lévő magánorvos tud elvégezni olyan vizsgálatot ahol megnézik vérből a Candidát hogy abban van-e?

#betegség #gomba #candida #mangánorvos
2017. júl. 8. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban veszel egy gyorstesztet és megcsinálod magadnak.... sokkal olcsóbb
2017. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt már székletvizsgálatom amiben kimutatták a candidát, a diétát tavaly május óta csinálom, azóta lisztet nem ettem 3 éve nem ettem finomítatlan fehér cukrot, már ott tartok, hogy húson, zöldségen, néha egy kis gyümölcsön és egy kis magvakon kívül képtelen vagyok bármit megenni, mert már egyből előjönnek a gombához hasonló tünetek(ég minden, fejbőr, szemöldök,torok, dobhártya, égő érzést érzek, folyásom van, hullik a hajam, állandóan fáradt vagyok, aktív fizikai tevékenységet max napi szinten két órát bírok, mert utána aludnom kell egyszerűen képtelen vagyok fent lenni és még lehetne sorolni). Azért szeretném hogy végre egy orvos is megnézné a vérem, mert a diéta hatástalan, lehet gyógyszeres vagy infúziós kezelés kell
2017. júl. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!