Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenésre van valami gyógymód?

Hasmenésre van valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Péntek óta fáj a hasam gyomor környékén. Diétáztam, csak száraz kajákat ettem meg vizet ittam. A székletem híg és sárga volt, de nem tudott kijönni, fel voltam puffadva. Ma kezdett el menni a hasam. Holnap egy egyhetes táborba kell utaznom, ráadásul meg is jön holnap vagy holnapután. Mit tehetné, hogy legalább a hasmenés és ez a görcs a gyomromban elmuljon? 6 órás vonatút vár rám, és ott nem tudom, hogyfogom megoldani, ha ez nem mulik el... Kérlek ne nevessetek ki, és bocsánat ha undorító volt a kérdésem.. A vlaszokat köszönöm. 22/L
2017. júl. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen természeteset kérdeztél ,javaslom a széntablettát.

Jobbulást!

2017. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 spectator ***** válasza:
Bármelyik gyakorlattal rendelkező gyógyszerész tud tanácsot adni, de látom, itt a kérdés alatt is vannak válaszok. Jobbulást kívánok!
2017. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz előtt sokszor van hasmenés. A házidoki hasmenésre a cukros üdítőket és a csokit javasolta. Tablettát nem javaslok, mert ki kell jönnie.
2017. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bólus astringenst vegyél a patikában! Ez olyasmi, mint a széntabletta, csak van benne egy kis plusz bélfertőtlenítő is. Ez azonnal rendbe hoz.
2017. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!