Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véres széklet gombás fertőzés...

Véres széklet gombás fertőzés miatt?

Figyelt kérdés
Nem rég húgyúti fertőzésre utaló panaszokkal voltam orvosnál, írt fel anti-biotikumot. Később rosszabb lett helyzet, kiütések jelentek meg péniszemen és végbél nyílásomnál és elkezdtem érezni ezt a kellemetlen érzést. Mondta hogy gombás fertőzés, írt fel másik gyógyszert, illetve kenőcsöt. El is kezdtem szedni/kenni, enyhültek is a tünetek, viszont ez a fura nyálkás széklet, még mindig van illetve most az előbb mikor wc-zés után kitöröltem, láttam hogy kicsit véres. Nem vészesen, de az volt. Okozhatta az előző/mostani gyógyszer vagy a gombás fertőzés vagy aggódnom kéne?
2017. júl. 14. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Mi nem tudhatjuk. Menj orvoshoz és majd ott megmondják, ők értenek hozzá
2017. júl. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, de azt gondolom, hogy a gombás fertőzés nem nagyon járhat véres széklettel.Viszont ez a tünet semmi jót nem jelent, durva baj jele is lehet. Ne késlekedj, menj orvoshoz!
2017. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!