Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg ki kell venni a mandulám?

Tényleg ki kell venni a mandulám?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy lassan egy éve meg van nagyobbodva elég sok nyirokcsomóm lágyékba és nyakon 1-2 illetve a bal mandulám nagyobb ( ez amióta az eszemet tudom nagyobb) már küldözgettek minden hova egyenlőre még nem tudni mitől! Voltam fül orr gégésznél, aki vett garat mintát és vért, minden negatív, de azért biztos ami tuti szedjek be egy 10 napos antibiotikum kúrát aztán ha vége rá néz újra, persze a mandulám maradt ugyanakkora, erre ma közölte, hogy hát akkor hétfőn menjek megbeszéljük az időpontot mikor veszi ki, mert ezt ki kell venni és elküldi szövettanra! Mondom mi? miért kell kivenni? Olvastam sok helyen hogy nem egyedi eset, hogy az egyik mandula nagyobb alap helyzetbe! 31 éves vagyok nem dohányzom , nem iszom úgy gondolom nem teszem ki semmi olyan tényezőnek a manduláimat!
2017. júl. 27. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Konzultálj egy másik orvossal is. És ha ott is ezt mondják , akkor vetesd ki...
2017. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!