Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam a Hiv virust?...

Elkaphattam a Hiv virust? Nagyon felek, mwrt oralisan voltam a parommal akirol kiderult, hogy megcsalt, masnapra begyulladt a mandulam.

Figyelt kérdés
Ez egy hete volt,de a nyirokcsomom beduzzadt,es pici pattanas szerü egy ket kiutes fele van rajtam. torkom ugyanugy fajdogal,es huvelygombam is kiujult..Tesztere meg nem mehetek,de nagyon felek,hogy fertozest kaptam.
2016. szept. 20. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. A hiv virus honapokig ki sem mutathato, tuneteket pedig evek mulva szokott okozni.


De ha a pasid farkan masik novel osztozkodtal akkor sok mas betegseg is atkerulhetett (influenza, stb)


Meg persze barhol mashol is elkaphattad.

2016. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Betegséget el lehet így kapni (influenza, más vírusok, herpesz stb.), de a HIV hónapokig nem kimutatható és nem okoz tüneteket.

Egy felelősségteljes embernek is félévente járnia kellene tesztre, mivel nem csak szexuális úton terjed. Tehát ennyi erővel egy csóktól is elkaphatod, ha olyan sérülése van a szájában, vagy elvágja az ujját és te segítesz neki bekötözni... tehát bármikor.

Ideje lesz pár hét múlva tesztre menned, hogyha ilyen hűséges párod van, akkor meg főleg.

2016. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még ha fertőzött is volt a "párod" (aki remélem, már nem a párod), roppant kicsi a valószínűsége, hogy elkaptad.

Vaginális úton sem 100% a fertőzés, orális úton meg szinte 0%.

2016. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,mar nem a parom,nem is beszel velem.. En viszont nagyon felek,hogy valami nyavajat adott..a hiv tol jobban..a par het mig nem mehetek pokol lesz..aztan pedig mire ki jon a lelet addigra idegroncs leszek
2016. szept. 21. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Chlamydiat elkaphattal. Amikor akarmilyen fertozest kapsz, a nyirokcsomok megduzzadnak, meg minden olyan testreszed ami a bakteriumok kiszuresere szolgalnak pl. mandula. Az immunrendszered pedig legyengul, es minden olyan betegseged kiujul amit eddig kordaban tudott tartani. Pl. a huvelygombad. De egy csomo betegseg letezik ami atviheto higycsorol a torokba, a streptococcusoktol kezdve az ureaplasmaig mindent. Nem artana egy alapos kivizsgalas, mert ezek celzott antibiotikumos kezeles nelkul nem gyogyithatok.
2016. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végül, meggyógyultál ?
2016. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eleg sokaramajd jovoheten vesz doki mintat a torokvalladekbol..es esgy piros kiemelkedo pont ban az arcomon..amitol megint panikolok..
2016. okt. 17. 07:07
 8/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problemam be van duzzadva a mandulam enni SE inni nem tudok... Voltam dokinal azt mondta virusnak tunik de vett mintat ami holnap derul ki mi az.. vegul kiderult mivolt a bajod???
2017. márc. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!