Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig tarthat a tüdő- és...

Meddig tarthat a tüdő- és mellhártya-gyulladás?

Figyelt kérdés
17 napja kezdődött mellkasi, illetve háti szúró fájdalom, de csak amikor levegőt vettem. 3 napot (hétvégét) átszenvedtem, majd hétfőn elmentem a tüdőgondozóba, ahol azonnal beutaltak a kórházba tüdőembólia gyanújával. A CT és RTG kimutatta, hogy tüdő- és mellhártya-gyulladásom van, embóliának nincs jele. Egy hét kórházi kezelés után hazaengedtek. Azóta eltelt még egy hét és már sokkal jobban vagyok. Csak akkor szúr az oldalam (nem hát és nem mellkas) ha nagyon mély levegőt veszek, vagy nagyot nevetek. Ez normális? Meddig tarthat még ez?
2010. máj. 24. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is kb 3 hétig tartott.
2010. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit megnyugodtam :) Köszönöm a választ
2010. máj. 24. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Krónikus betegség vagy többszöri kiújulás esetén tudok segíteni tüdő-mellhártya szegmentmasszázzsal, amely direkt erre való speciális gyógymasszázs. Akut esetben azonban nem masszírozunk, csak ha az orvos krónikusnak nyilvánítja. Ennyi idő még szerintem nem ad okot aggodalomra, nekem már volt négy héten túl elhúzódó tüdőgyulladásom is.
2010. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!