Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Feljön a kaja? Lement a...

Feljön a kaja? Lement a vércukrom? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most beültem a kádba,egy jó meleg fürdésre. Kb. 1 órát voltam bent,és amikor felkeltem akkor éreztem,hogy a torkomban van a reggelim. Nagyon megijedtem,mert hányásfóbiás vagyok,ráadásul ma van a tesóm szülinapja,és megyünk vacsizni. Amikor kiszálltam,attól kezdve kb. 10 percig a torkomban volt. Most azóta elég kellemetlen,és még mindig érzem,viszont már nem olyan durva. Apukám szerint leesett a vércukrom. Előfordulhat? Vagy beteg lennék? A gyomrom nem fáj. Köszönöm a válaszokat,a normálisaknak megy a zöldkéz.

2017. aug. 12. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biztos benne, pontosan mit jelent, hogy tíz percig a torkodban volt. Velem előfordul, hogy ha nagyon megnyomom a hasam, valami "visszajön", de automatikusan "visszanyelem". Olyankor egy darabig érzem a savat a torkomban... Elég pocsék, de nem hányok tőle. Nem lehet, hogy te is összenyomtad a gyomrod, és ez az oka?


Beteg nem vagy, szerintem. Ha beteg lennél, valószínűleg hánytál volna (legalább is engem anyu mindig ezzel nyugtat...). Lett azóta valami? Az evés utáni fürdés néha nálam is kivált egy-két rossz dolgot.


Egyébként biztos, hogy olyan volt? Mint egy másik hányásfóbiás, tudom, hogy a legkisebb hányingert is túlreagálom, és valami hatalmas dolognak képzelem abban a pillanatban. Szerintem ez valamilyen szinten minden hányásfóbiásra jellemző.


Remélem minden oké veled (tudom, mennyire ijesztő tud lenni minden ilyen dolog).

2017. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) minden oké lett,a vacsora is nagyon jól sikerül. Ment a zöldpacsi
2017. aug. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!