Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kutyanyáltól betegség?

Kutyanyáltól betegség?

Figyelt kérdés
Ma hoztunk el egy 2 éves kutyust, akit első látásra megszerettünk. Annyira megtetszettünk neki, hogy rögtön szájon is nyalt. Letöröltem a pólómmal amennyire tudtam, mert nem volt nálunk semmi olyan, amivel megmoshattam volna az arcomat, számat. Akár a számba is kerülhetett belőle (értsétek úgy, hogy már letöröltem, de elfelejtettem és megnyaltam a számat). Most jutott csak eszembe ez a dolog és azt szeretném kérdezni, hogy ennyitől van okom félni? Azóta nyalta a kezemet a kutya, de igyekeztem nem az arcomhoz érni vele. Sajnos be tudom magamnak beszélni a betegségeket, de ettől függetlenül, lehet ettől, ennyitől bármi bajom?
2017. aug. 18. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen betegszel le, de ha egyszer beteg leszel, honnan tudod, hogy nem például a jószágtól kaptál el valamit? :). Sehonnan. Szóval kb. ez ilyen. Én azért nem hagynám, hogy a számat nyalogassa. Azért a hátsóját illetve a nemi szervét is azzal szokta nyalogatni. Bár lehet én vagyok túl hígénikus. De igazából nem véletlenül kell jószág simogatása után kezet mosni, ha mondjuk enni mész.
2017. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!