Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy HIV fertőzött...

Lehetséges hogy HIV fertőzött lettem?

Figyelt kérdés

Nos vannak bizonyos tünetek,amik majdnem egyezik a HIV tüneteivel.

Tünetek:Hőemelkedés,Viszketés,Halvány rózsaszínes foltok a testen,Gyengeség,Ér fájdalom,Nagyobbodott nyirokcsomók amik kezdenek lassan elmúlni.

Tudom miért nem megyek urulógushoz de azt csak hétfőn tehetem meg.Az alábbi tünetek közül csupán a Hasmenés,Hányás és az Étvágytalanság hiányzik.Egyébként még valami,az orrban vöröses foltok vannak,és viszket a szám is.



2017. aug. 12. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miota vannak ezek a tunetek? Egyebkent a HIV fertozottseget a fertozest kovetoen legalabb 6 hettel lehet a verbol kimutatni, ugy tudom.
2017. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Magyarországon annyira ritka,hogy édeskevls az esélye hogy az vagy,még akkor sem túl nagy,ha falod az életet(olyan értelemben)
2017. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nos, volt-e az utóbbi két-négy hétben olyan nemi kapcsolatod, amiből fertőződhettél? (Vagy érintkeztél-e vérrel?)


Létezik két hetes gyorsteszt, ami vírusszámot mutat, ez alapján ki lehet zárni a HIV-fertőzést. Egy nap alatt megvan az eredménye.

2017. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz.

Igen volt egy partnerem,ezek a tünetek másnapra jelentkeztek.Azt el felejtettem,hogy a vesémben is ilyen nyilalló,szúró fájdalom is volt.Na meg a fejfájás is de nem is nagyon nevezném annak,inkább ilyen nyilalló fájdalom volt,ami 1x-2x volt és el is múlt,a torokfájás szintén,most már mintha kaparna,viszketne.

2017. aug. 12. 12:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy az. A HIV fertőzöttség kb 2-4 héten belül vált ki tüneteket, mert akkorra tud elég elszaporodni a vírus, amire a tested a szokásos lázzal válaszol. Három hét után menj el vérvételre, és kiderül. Ne aggódd túl, ha HIV+ is vagy, akkor is napi egy tabletta és simán tudsz vele rendesen élni, ameddig fel nem találják rá a gyógyszert kb öt éven belül :)

Egyébként hogy kicsit megnyugodj. Ha nővel volt heteroszexuális kapcsolatod, kb 30 ezerből egy alkalommal kaphatod el. Ha nem vágtátok fel az ereiteket és érintettétek jó sokáig össze a véreteket, akkor nem aggódnám túlságosan túl.

2017. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsonak is ment a zold kez.

Elsosorban homoszexualis vagyok,szoval nem lannyal voltam.A masodik az lenne hogy nem nagyon hinnem hogy HIV+ lennek,inkabb valamilyen gombas illetve herpesz virust kaphattam el,bar az majd ugyis kiderul,mert ha kesz lesznek az eredmenyek azonal kozlom veletek.Egyebkent mibol gondolod hogy 5ev mulva gyogyithato lesz a hiv fertozotseg?

2017. aug. 12. 14:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, nem ilyen hamar jönnek ezek a tünetek (ha jönnek egyáltalán), hanem ahogy az előző is írta, több hét múlva. Azért menj el szűrésre, ha gondolod, nem árt az.
2017. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolonak is ment a zold kez.

Termeszetesen mindenkepp megyek urulogushoz,mivel mindenkepp fontos az egeszsegem es masokat sem szeretnek megfertozni illetve veszelybe sodoroni.

2017. aug. 12. 15:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont remeljuk tanultal az esetbol, es legkozelebb hasznalsz ovszert. Most ez szerintem sem HIV, de hidd el van meg egy par nyavaja amit igy el lehet kapni, es egy eleten at nem szabadulsz tole. Arrol nem is beszelve hogy legkozelebb mar lehet hogy azt kapod el, es azt eleg egyszer elkapni, aztan egy eleten at szanni-banni.
2017. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hat igen ebben teljes mertekben igazatok van.Ez az en hibam.Egyebkent neked is ment a zold kez
2017. aug. 13. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!