Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom megakadályozni,...

Hogyan tudom megakadályozni, hogy ne legyek náthás miután kapar a torkom?

Figyelt kérdés
Soha semmi bajom nem szokott lenni kivéve 1-2-szer évente, hogy a torkom el kezd kaparni, majd pedig az ráterjed az orrüregemre és el kezd folyni az orrom másnap... Mindíg ott kapar a torkom, ahol az orrüreg beletorkollik a gratba. Pont ott lehet ezt érezni a nyílásánál. Ha ezt érzem tudom, hogy most 1 hét orrfújás... Nem tudok ez ellen valamit tenni? Tudjátok hogy ez esetleg micsoda?

2017. szept. 8. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Vírusos fertőzésed van. Én is benne vagyok, meg a fél család. Ez most pont ilyen időszak, amikor a levegő teli van kórokozókkal.

Amit tudsz tenni, hogy már nyáron elkezdesz komplex vitaminkészítményt szedni, hogy megerősödjön az immunrendszered őszre, de ez sem tökéletes megoldás. Ha egyszer valaki megbetegszik, akkor megbetegszik.

2017. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjél Lizin-C kapszulát.
2017. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!