Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » November óta folyamatosan...

November óta folyamatosan beteg vagyok. Most megint iszonyüan be van gyulladva a torkom, hasmenésem van, köhögök és lázas vagyok. A torokfájdalom miatt nem is tudtam aludni. Mit lehetne tenni, hogy ne legyek ennyit beteg és most meggyógyuljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már, mire jeggyógyuonék, itt a másik betegség.

Ezekre mit tanácsoltok?

Itthon kapok el minden betegséget, mert a családtagjaim gyakran betegek és kisgyerekek között dolgoznak. Hiába mondom nekik, hogy oda kellene figyelni, bolondnak néznek.

A másik, hogy engem kikészítenek, mikor beteg vagyok, irdibálnak velem, napokig hozzám se szólnak. Testvérem pont az ellentetje, őt még orvoshoz is ellengedik, nem csinálják ki. Nem tudom mivel érdemelte ki ezt a kivételes bánásmódot.

Hogy gyógyuljak meg itthoni módszerekkel? Mit tegyek, ha a többiek minimális szinten sem figyelnek oda, ezért évi 15-20-szor kapok el betegséget, amit lábon kell kihordanom,


2017. jan. 19. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az immunrendszeredet kellene erősítened.

Ami még fontos, az a gyakori alapos kézmosás, minden tevékenység után, és evés előtt feltétlenül. Otthon gyakran takarítani azokat a helyeket, amit a család megfog de nem szokás sokaknál lemosni, pl, kilincs, szekrény fogantyúk....

2017. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

FOlyton visszafertőződök és soha nem gyógyulok meg. Összeköhögnek mindent, simán bele a levegőbe. Kézmosás minek és utána megint lehet mondani, hogy nem öltöztem fel.

A kilincseket gyakran mosom, de utána mindig megfogják, szóval mindegy.

2017. jan. 26. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!