Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért mindig ilyenkor betegsze...

Miért mindig ilyenkor betegszem le? Azt hittem allergiás vagyok a parlagfűre, de nem. Miért mindig szeptemberben vagyok beteg?

Figyelt kérdés
Ez általános, vagy csak én fázok meg mindig ősz elején, meg még tavasszal szoktam beteg lenni. Mitől lehet ez. Sokáig azt hittem parlagfű allergia, de nem, mert csináltak allergiatesztet rá, és negatív lett, meg annak különben is augusztusban van a csúcsa nem ilyenkor.

2017. szept. 9. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Általános.
2017. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most sokan betegek.
2017. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amióta megismertem a LIZIN hatását a szervezetre nem vagyok beteg. Nagyon jó immunerősítő. Akkor kezdem szedni amikor úgy érzem, másnapra beteg leszek.
2017. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!