Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sterssztől lehet egy nagyon...

Sterssztől lehet egy nagyon minimális mennyiségű vér a székletben?

Figyelt kérdés
21/F. Kb. 6 hónapja folyamatosan stresszelek és már érzem hogy az emésztésem romokban van. és már 2. napja piros folt van a székletemben meg egy pár darab fekete folt. de ezeksem egészem korom feketék hanem inkább sötétzöldek. a piros folt sem élénk piros hanem inkább csak halvány. de nagyon meg vagyok ilyedve ugyanis hipochonder vagyok. már a végbélrák jeleit látom magamon.. nagyon félek. nyugtassatok meg hogy nem végbélrák.. hátha valakinek volt már ilyen tünete a stressznél. a székletem állaga sem normális. lebeg a vizen és olyan mintha szét mállana. gyenge. elötte 2 napig spenótot ettem. dohányzom. 3 napja egy kicsit többet is iszom alkoholt a kelleténél.

2017. szept. 12. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy itt orvosoktól fogsz tanácsot kapni az egészségügyi problémádra. Ha nem egy eldugott tanyán élsz (de még akkor is) irány a háziorvos. Kérsz egy beutalót lab. vizsgálatra. Ne hagyd, hogy lepattintsanak.

Ha nincs baj akkor talán a stressz is eltűnik.

2017. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sötétzöld a spenóttól is lehet.A piros vér meg egy gyulladástól akár.Nekem volt kétszer is,egyszer a megfázás ment a gyomromra rá,második meg a cataflantól.
2017. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a spenótot enis gondolkodtam mert nem keveset ettem belőle xdd hát ha jovoheten is ilyen lesz akkor irány az orvos addig is odafigyelek a karjára. Köszönöm a válaszokat ment a zöld.
2017. szept. 12. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Stressztől nem, de pl aranyértől lehet. Ha nem aranyér, akkor ki kell vizsgáltatni, de sok minden más is okozhat vérzést, nemcsak a rák.
2017. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!