Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fájhat a fejem mióta...

Miért fájhat a fejem mióta Budapestre költöztem?

Figyelt kérdés
Évek óta élek a fővárosban, itt tanulok. Eddig nem tapasztaltam ilyet. Korábban a pesti oldalon laktam a belvárosban. Pár hónapot otthon töltöttem vidéken, most Budán lakom, egy viszonylag magasabb elhelyezkedésű házban. Azt tapasztalom, hogy a homlokom környékén, a szemeim közt tompa fejfájást érzek, rendszeresen mióta visszajöttem. Mikor haza utaztam, az idő alatt nem jött elő ez fejfájás. Elsősorban akkor figyletem fel rá mikor kimozdultam a házból, és elmentem valahová. Gondoltam rá, hogy talán a magas hely miatt, de azért ekkora magasságkülönbségnél még nincs olyan nagy légnyomás különbség úgy hiszem. Vagy az időjárás, de akkor sem értem miért csak itt. Mi lehet az oka?

2017. szept. 25. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nekem is mindig ez volt, mindig volt valami vidéken pedig semmi bajom. Nem tudom az okát, de Pesten én is egyre betegebb lettem, majd elköltöztem mert egyre durvább dolgok lettek, a Pesti orvosi ellátás pedig kritikán aluli
2017. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Légszennyezés, túlzsúfoltság, elszívják előled a turisták azt a maradék szennyezett levegőt is, nincs élettér, helyette van zaj, stressz és mindenféle élettel összeegyeztethetetlen dolog. Nekem nem fáj a fejem, mert egész életemben Budapesten éltem, de már nagyon rühellem.
2017. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek igazak, én is gondoltam valami pszihés dologra, de ahol most lakom nyugodt környék, a közvetlen könyezetem zöld, dombos, de mégis itt fáj a fejem folyamatosan. A belvárosban legkevésbé sem barátságos környezetben laktam hónapokkal ezelőtt, és nem volt ilyen gondom soha emlékeim szerint.
2017. szept. 26. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Én is tök jó helyen és körülményeken laktak Pesten . Mindenki irigykedett rám :D De tényleg. Gyönyörű lakásom Újlipótvárosba mégis olyan mellékutcába ami nyugis csedes hely, barátok pénz stb. De az immunrendszerem összeeset teljesen Pesten. Vidék szarabb tény, de Pesten alkalomszerűen felmenni jó de élni nem, de még a közelébe se.
2017. szept. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vidéken nem lehet olyan igazi jókat bulizni, munka után meginni egy bort egy jó bárba, az emberek nagyrésze hihetetlen buta. És befolyásolható, meg segitőkész. Nem szeretem, de Pesten tönkrementem volna. Ha most érzed egyre roszabb lesz, fejfájás csak eleinte, nekem a végén már az idegrendszeremet virus is megtámadta szővödmény, gyenge immunrendszernél nem csoda. A levegő piszkos, és hiába csendes halyen laksz vidékhez képest hangos nem tudsz pihenni. De ez a te döntésed, mérlegelj, Pest ugyanakkor a lehetőségeket is jelenti számomra
2017. szept. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fokozott a légmozgás, akkor elképzelhető, hogy a keletkező infrahangok (amelyek érzékelése nem tudatosul) okozzák. Olyan ez, mint amikor az ember rosszul, felszínesen alszik szeles időben, amikor ténylegesen hallja is a szél zúgását..
2018. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!