Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A szam sarka alatt, az allamig...

A szam sarka alatt, az allamig kis piros kipattogasok vannak. Miert, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Kis piros dudorok, nem pattanas, hanem vmi kiutes. Mitol lehet ez, van vkinek otlete? Barmit kenek ra, semmitol sem gyogyul meg, esetleg enyhul, de visszajon. Kb 3 hete vettem eloszor eszre, azota idegesit.
2010. máj. 28. 16:08
 1/3 anonim válasza:
Lehetséges, hogy herpesz. Nekem nincs, nem szokott lenni, de úgy tudom, ilyenek a tünetek.
2010. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Herpesz? Az nem kozvetlenul a szajon van?? Mindenesetre racuppanok a Googlera herpeszugyben. Koszi a valaszt.
2010. máj. 28. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Rakerestem, es ez sztem nem herpesz. nem ilyen vizzel teli holyagocskak,amik egy nagy holyagga folynak ossze :S. nem ilyen ronda, es csak kozelrol latszik. Teszek ra neogranormont.
2010. máj. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!