Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nemrég derült ki, hogy autoimm...

Nemrég derült ki, hogy autoimmun megbetegedésem van. Minden porcikám bedagad nap végére, mozogni is alig tudok. Az izületeim teljesen tönkrementek, az újam és a lábam kezd deformálódni. Nagy fájdalmaim vannak. Tényleg le lehet bénulni emiatt?

Figyelt kérdés
Ez nekem olyan hihetetlen,mert még csak 24 éves vagyok és most tervezünk családot a párommal.De az állandó hőemelkedés és láz miatt nem fog sikerülni.Ha természet gyógyászhoz fordulok Ő tud majd segíteni?
2008. okt. 21. 18:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én 12 éves korom óta vagyok SLE beteg.És azt ajánlom mindenképpen fordulj orvoshoz!Az ORFInál foglalkoznak auto immun betegekkel.Sajnos tényleg le lehet bénulni,de ha időben kezelnek,elkerülhető.A betegség nem gyógyítható,de kezelhető.Sok sikert!

2008. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Az én édesanyám is autoimmun betegségben szenved már évek óta. A legfontosabb szerintem, hogy minél előbb a legmegfelelőbb helyre kerülj, sajnos ez eltartott egy ideig az ő esetében. Bár a betegség tényleg nem gyógyítható, csak kezelhető, az ország - szakmai berkekben - legelismertebb és legfelkészültebb immunológiája a debreceni klinikán van (bár a többiről se tudok konkrét negatív véleményt mondani). Nem tudom, milyen messze laksz Debrecentől, de édesanyám is Budapestről szokott odajárni (egyelőre havonként, de ez ritkább is lehet, meg egyénfüggő is). Konkrétan a III. Belgyógyászati Klinikához tartozik az immunológia, édesanyám orvosa Dr. Szűcs Gabriella, aki mind emberileg mind szakmailag csak dicséretet érdemel, nagyon jó orvos. Nem tudom, hogy lesz-e kedved felvenni a kapcsolatot vele, de úgy éreztem, hogy egy kicsit talán segíthetek ezzel is.


A legjobbakat kívánom!

2009. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!