Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 hete beteg vagyok. Mit...

3 hete beteg vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az elején nagyon náthás voltam, most meg köhögök ezerrel. Meg sem gyógyultam, két napja egyre jobban köhögök és lázas vagyok,plusz megint folyik az orrom, fáj a torkom.

Ne írjátok, hogy menhek orvoshoz, mert anyáék nem engedik. Pluszban vitamint se vesz... Rá fogja, hogy nem öltöztem fel cagy nem akarok iskolába menni.


2017. okt. 8. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sétálj el holnap a háziorvosodhoz és nézesd meg magad, ha lázas vagy, nincs olyan, hogy nem engedik, orvoshoz kell menned! Pláne, ha a betegség ennyi ideje fennáll, az ilyet nem szabad félvállról venni. Amit a mai nap tudsz csinálni, az a láz csillapítása, sok folyadék ivás, lehetőleg meleg teázás mézzel, szopogató tabletták használata esetleg, ha van otthon és persze rengeteg pihenés.
2017. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tejet, tejterméket ne egyél, mert az nyákfokozó. Sokat aludjál, ne nézd a monitort (mobil, szám.gép, tv), sok méz, gyümölcs, sok folyadék, de nem cukros, hanem mézes. Hordj normális ruhát, már nincs nyár: jól öltözz fel rétegesen. És, persze menj orvoshoz!
2017. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!