Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hiv fertőzés hogy is van ez?!

Hiv fertőzés hogy is van ez?!

Figyelt kérdés
Elsősorban nem vagyok hiv fertőzött,csupán érdekel a dolog mivel tudatlan vagyok e téren,csupán arra lennék kíváncsi,aki hiv fertőzött hogy viseli el azt a tényt hogy valójában fertőzött,és ha szedi a tablettákat akkor ugyan olyan életet élhet mint ez előtt?Például aki dohányzot a tabletta szedése mellet is dohányozhat vagy ihat alkoholt ugyan úgy?Minden válaszra zöld kezet adok,legfőképp azok válasza érdekelne akik fertőzöttek.

2017. okt. 13. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, szted lesz itt olyan aki hiv-es? sztem nem..

nem hinnem h gyógyszer mellé ihatna, meg azt hallottam az is megvan szabva, h mit ehet, mikor, és mikor vegye be a gyógyszert.úgy tudom zsíros kajakat kell enni es azzal együtt a gyógyszert.de javítson ki vki ha tevedek.főleg ha pl napi 3 szor kell gyógyszer szednie, akkor mikor inná az alkoholt?ezt azert mondjak, h ugyanolyan életet élhet, h dolgozhat, elmehet ide oda stb. de mondjuk sok ember nem iszik és nem is dohanyzik.úgyh nem hinnem h erre értenék.eleve gyenge az immunrendszerül, az alkohol és a dohany csak gyengítené.üdv

2017. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan viseli a tényt? Gondolom, első lépésben padlót fog, és idő kell neki, amíg az első elkeseredésén úrrá tud lenni.

Amúgy 1-es alapvetően jót írt. Pia és cigi természetesen kizárva. Szerintem a kávé is, mert noha csak időlegesen, de blokkolja az immunrendszert. Csodálom, hogy a zsíros étkezést megemlítésre került, mert manapság nagyon kevesen tudják, hogy a vírusok ellen csak az epe tud hatékonyan fellépni, azt pedig csak a zsírok indítják be, az olajok nem. Ezért is ilyen gyenge mai ember immunrendszere, mert 40 éve olajjal főzünk, és kerüljük az állati zsiradékokat, mert elhitették az emberrel, hogy az emeli a koleszterinszintet, ami az érrendszeri betegségek melegágya. Igaz, hogy ezt már 1986-ban cáfolták, de a gyógyszeripar azóta is remekül megél e tévhitből. Rengeteg hangulatjavító, antidepresszáns, immunerősítő, influenza elleni védőoltás, vagy a már megtörtént fertőzésre felírt gyógyszerek, emésztésjavító, hormonpótló, és a tököm tudja mi minden fogy még tonnaszámra pusztán azért, mert olajokat eszünk zsírok helyett.

2017. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!