Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni, ha mióta...

Mit lehet tenni, ha mióta megkezdődött a suli hetente betegek vagyunk?

Figyelt kérdés

Nátha, hasmenés felváltva. Meggyógyulnék, már bujkál bennem balami. Vitaminokat szedek, de hiába. Anyukám tanár, mindig ő beteg először, kicsikkel dolgozik.

Én egyetemre járok, onnan még hiányozni sem lehet.


2017. okt. 18. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Èn Bèrescseppel + c-vit 500 nèha 1000 mg, nagyon sok kèzmosàssal eddig megusztam, pedig a környezetemnel màr minden baja volt:/ plusz 2 -2,5 l vízfogy
2017. okt. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedjetek D3 vitamint, naponta legalabb 1000 NE-t, de inkabb 2000 NE/nap.
2017. okt. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedjél Lizin-C kapszulát. Immunerősítő, vírusölő, segíti a sejtek regenerálódását, gyógyulását. Sajnos sehol sem ajánlják, az emberek nem is ismerik, pedig ha időben, a tünetek kialakulásának kezdetén elkezdik szedni, a betegség ki sem alakul, vagy sokkal enyhébb lefolyású.
2017. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én inkább meghalok, de ezt nem bírom.

Kidőlt megint, nincs hangja lázas. 2 napja én is rosszul vagyok. Pont most gyógyultunk ki a fosás járványból.

Megpróbálom ezeket, hátha. Annyi vitamint beszedtem már.

Ősztől áprilisig betegek vagyunk, szószerint. Mire kigyógyulnánk hoz megint valamit. Nem az egyetemen nincsenek betegek körülöttem. Ameddig irodában dolgozott érdekes sosem volt semmi bajunk.

A tavalyi év is egy gyötrelem volt, 2 hét influenza, számtalan vírus, hasmenés, minden kisgyerekes nyavaja.

Utána meg megy, hogy nem öltözöl fel.

2017. okt. 18. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Változtatni kell az oktatási rendszeren meg a pedagógusok életén. A kisgyerekek sem menekülnének állandóan betegségbe az iskola elől.
2017. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként igyál házipálinkát. Nem alkeszként. Egyszer volt fosós-hányós vírusom, a keserű teát kihánytam. Bevettem egy mokkáskanál pálinkát, majd félóra pihi, mokkáskanál pálesz, pihi, pálesz. 3 mokkáskanál, soha többé nem hánytam. Fertőtlenít. De nem bolti f. os. Házi. Fosós hányósra ajánlom, ha egész évben náthás vagy, akkor náthára nem ajánlom, mert minden nap inni fogsz.

Van a grapefruitmagcsepp én most más miatt iszom, de náthára tökjó. Az immunrendszeredet kéne erősíteni, és bocsi, de anyukádét is. Van egy egész egyszerű recept erre, méz+reszelt gyömbér+citromlé. Evés előtt egy teáskanál.

[link]

A másik természetes immunerősítő a csalántea. Herbáriában ömlesztettet kell venni. Minden reggel éhgyomorra evés előtt fél órával egy bögre csalántea melegen, három hétig. Aztán legalább egy hét szünet. Idén is meg akarom csinálni, egyszer megcsináltam, nem voltam beteg egész évben. (forrás: Maria Treben, Egészség Isten patikájából).

Valamilyen multivitamin.

Ki kell tapasztalni, mi jön be neked.

2017. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még egy ötlet: normaflore, vagy hasonló probiotikum kúra. (Most jutavites kapszulát szedek, elégedett vagyok). A hasmenés miatt, meg hogy sűrűn voltál beteg (antibiotikum után is jó). Pár havonta csinálhatsz ilyen kúrát.
2017. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!