Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen orvos foglalkozik...

Milyen orvos foglalkozik ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Antipszichotikumot szedek már elég hosszú ideje és emiatt a gyógyszer miatt kialakult egyfajta izomfáradtság a felkaromban és a combjaimban, ami megnehezíti a mindennapi életet.Eddig mindig akkor javult a probléma, ha elkezdtem szedni valamilyen gyógyszert, most pedig már majdnem teljesen elhagytam, nagyon kicsit szedek már belőle.Mindig javult a helyzet, most elég sokat mióta lecsökkentettem a gyógyszert, de azóta mindig visszatért.Valami okból lefárasztotta a gyógyszer a szervezetem immunrendszerét vagy az izmokat, megvont belőle bizonyos tápanyagokat és ezért lehet a probléma.Mely szakterület alá tartozik ez, meg tudja nekem valaki mondani?Illetve hogy valakinek volt-e már hasonló és hogy mi lehet a megoldás?A válaszokat előre is köszönöm!
2017. nov. 11. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Azzal az orvossal konzultálj, aki felírta neked a gyógyszert! Adhat helyette másikat, aminek nincs ilyen hatása.
2017. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!