Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan orvos aki a kullancs...

Van olyan orvos aki a kullancs csípések (több éves) utótüneteivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2008-ban (37 éves/N) volt egy kullacs csípésem amely után 3 héttel bekerültem a kórházba magas lázzal és iszonyatos fejfájással. 2 hétig voltam bent, kaptam infúziót...aztán egyszer csak vége lett a tüneteimnek...Ennyi idő elteltével sok önmagában viszonlag jelentéktelen tünetem van de elképzelhető hogy valami visszamaradt?

2015. júl. 16. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak? A tünetek lokalizációjának megfelelő szakorvost kellene keresni.
2015. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan fáj a torkom, gombócérzéssel párosulva. Gyakran a legnagyobb dologidőben kómaszerű (ólomszerű) fáradtságot érzek...volt hogy az irodában egyedülr voltam és letettem egy pillanatra a fejemet (kiesett 20 perc). A legkisebb megeröltetéstől is (pl sietek a buszra) már légszomjam van. Az egyik karomban nincs erő és néha nagyon fáj. magas a pulzusom a vérnyomásom alacsony. libidom zéró....és még sorolhatnám. Ezek nem nagy dolgok..biztos külön külön is kezelhetőek..de mi okozza őket..Nem vagyok kövér 170/65. se nem vagyok lusta...-5 kor kelek(pedig 8.30-kor kezdek) és 10 előtt soha nem fekszem le..Tv-t nem nézek.
2015. júl. 17. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el a tüneteidet a háziorvosodnak. Ő az, aki a legtöbb emberrel áll kapcsolatban, és a legkülönfélébb tüneteket hallja, és követi az eseményeket. Ő majd útba indít, és előzőleg testileg kivizsgáltat. Hogy legyen mivel elindulni.
2015. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B.Ági ***** válasza:
47%

Javaslom,hogy próbálkozz a spirulinával /zöld alga/.

Gyógynövényboltokban kapható. Nem veszett drága. Energiával feltölt, sok vitamint és fontos nyomelemet tartalmaz. Ezenkívül igyál zöld teát és ügyelj a folyadékfogyasztásodra.

Ne feledd Te,saját magad tehetsz a legtöbbet az egészségedért. Törődj magaddal!!

2015. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jól gondolkodtál. A neurológiára elmehetsz eeg-emg-re. Innen eljuthatsz egy ingyenes kezelésre.


Magyarországon csak Pesten gyógyítanak meg, két orvosnál lesz esélyed.

Ha érdekel, küldök weboldalt a két helyről

2015. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!