Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fogtályog elmúlik siman...

Fogtályog elmúlik siman antibiotikum al?

Figyelt kérdés

Van egy jó nagy fogtályogom az egyik fogamnal amo kb 4 hónapja letort!

Voltam ma fogorvosnál aki elküldöt száj sebész hez! Írt fel antibiotikum ot! Egyébként nem fáj semmim csak feszít meg ugye kellemetlen h ott van .

Elmullna magától ha csak az antibiotikumot szednem! Nem merek a sebeszetre menni !


2017. nov. 21. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, jelentkezz be a szájsebészetre.
2017. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább megvárod amíg ráhúzódik a szivedre és szívbelhártya gyulladás lesz a vége? Miért félsz a sebészetől?
2017. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani pedig egyszer voltam már és az nem fájt de ha csak rá gondolok is össze szorul a gyomrom ! Akkor menni kell nincs mese ha ilyen veszélyes!
2017. nov. 21. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok gyerekbe alapból bele is nevelik, hogy a fogorvostól félni kell, ez pedig egy életre kihat.
2017. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a következő működött:

Patikában LUGOL jódoldatot kell venni, (sajnos nem mindegyik patikában adják már ki egy új EU-s rendelet miatt, de meg kell találni azt a patikát ahol még nem olyan syigorúan tartják be ezt a hibás rendeletet)

Lemérni egy pohárba egy korty vizet, abba minimum 30-40 csepp LUGOL oldatot cseppenteni, és minnél hosszabban, de legalább fél óráig a szádban tartani és öblögetni. Nekem 1 (!) alkalomtól elmúlt. Csíp, de kibírható. Utána ki is köpheted, de ha tudod le is nyelheted. (Belsőleg is használható). Mindenféle fogágy fertőzést, gyulladást, még a fogfájást is elmulasztja. Szükség szerint megismételhető. A fogakat ideiglenesen kicsit megfoghatja, de szódabikarbónás fogmosással gyorsítható a folyamat.

2017. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmúlt :)
2017. dec. 12. 16:36
 7/9 anonim válasza:
Ma en is erre keltem,hogyan mult el?
2020. jan. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó válaszoló.. Veled mi történt
2020. márc. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8. Valaszolo,sajnos gyokerkezeles kellett,egy gyerekorvos rosszul tomte be a fogam es begyulladt az egesz alkapcsom,hosszu ido volt mire az inyem visszaallt normalissa,de mostmar rendben vagyok.Tanacsolom h maganfogorvoshoz jarjatok,draganak draga,de mi nem capak vagyunk h mindig uj fogat novesszunk..
2022. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!