Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenza elleni védőoltás...

Nemfelejtem6 kérdése:

Influenza elleni védőoltás beadása?

Figyelt kérdés

Érdemes-e és ha igen kinek beadni a védőoltást egy családban? Két kisgyermek 3 éves óvodás + 1 éves a családban.

Eddig soha nem foglalkoztatott a kérdés, de most nem tudom. Ki hogy gondolja?



2017. nov. 23. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt nektek kell eldönteni.

Én magamnak nem adatom be soha. Hallottam aki betegebb lett ahogy beadatta az oltást. Nem mindenkinek reagál rá úgy a szervezete. Valakinél fordítva sül el a dolog. És az oltás csak a szövődmények ellen véd, az influenza ellen nem.

Nekem amióta kivették a mandulámat nem voltam olyan brutál beteg, mint előtte. Úgyhogy én nem félek tőle. Magát az influenzát is már vagy 5-6 éve kaptam el utoljára.

2017. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elérkeztünk abba a korba, hogy a gyógyszergyárak terméketit már nem csak a terméket kifejlesztő cégek kutatják, hanem független szervezetek is, esetleg közösségi finanszírozással összerakott projektek vizsgálják, az Ohioi állami egyetem több évig tartó kutatásából amit Lisa Christian, PhD vezetett az derült ki, hogy az influenza oltással beoltott hölgyeknek gyengébb antitest válaszuk van az oltást követő években. Azaz gyengébb az immunrendszerük, és így könnyebben elkapják a fertőző betegségeket.
2017. nov. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt egy keresés a témára:


[link]

2017. nov. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2017. nov. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!