Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Drogos tűbe léptem?

Drogos tűbe léptem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a hajléktalanoktól, most ugye az aluljáróba lehúzódtak. Pont amikor megyek le, ott fekszik mindig egy fiatalabb férfi. Többször láttam már, volt hogy fényes nappal önkielégítést csinált. Nagyon félek tőle, eddig az aluljáróban láttam mindig. Ma viszont feljött épp, hogy elhaladtam mellette akkor vettem észre és pár méterre mintha megszúrta volna a lábam valami. Nike Air Max volt rajtam, azonnal megnéztem a talpát, de a zoknim is. Semmi. Otthon is megnéztem a lábam, nem láttunk semmit. Ez délután 3kor volt, most 6van. És még mindig szúr a lábam. Rá 20percre mentem vissza. Már nem volt ott, tűnek nyoma sem. A barátom szerint evett valamit, a kezével matatott. Mondjuk sok csikk is van arra, de lehet csak "mosdózott" vagy kukázott.

2017. dec. 12. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tű benne maradt volna a cipőd talpában és valamicske vérpetty csak lenne a cipőtalpon vagy a zoknin.Szerintem ez csak olyasmi, hogy belenyilallt a lábadba, nekem is van néha úgy, hogy "meghúzódik egy ideg, vagy beleszúr, belenyilall, csak úgy...
2017. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért azért végezz majd pár hét múlva egy HIV és egy he0atitys szűrést,biztos ami biztos,egy vérvétel,pár hét és megtudod hogy valszeg semmi bajod nincs,de hidd el rosszabb magadba tartani(tapasztalatból mondom)
2017. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!