Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kúráljam ki magam?

Hogyan kúráljam ki magam?

Figyelt kérdés
Nos megfáztam. És nekem a megfázás nem annyiból áll,hogy néha megtörlöm az orrom,hanem egész nap folyik és 100-200 db zsepi elfogy ilyenkor és mellé meg a láz is társul.Van valami biztos gyógymód,amivel kikúrálhatom magam.Ugye jön a Karácsony és nem szeretnék egész nap ágyban maradni.Szoktam teát inni,mandarint enni.Vannak jó házi praktikák,amivel meggyógyulok?

2017. dec. 22. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos gyógymód, vagy kúra nem létezik. Minden ember szervezete más, és másképp reagál a gyógyszerekre, és magára a betegségre is. Rengeteg pihenés, jó meleg tea, 1500-2000 mg C-vitamin/nap 2-3 felé elosztva (a hasznosulatlan kiürülés elkerülése érdekében), és persze még több pihenés. :D Többet nem kimondottan tehetsz.

Esetleg Neocitrant ihatsz, de az nálam nem mindíg fejt ki érezhető hatást.

2017. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Évek óta nem voltam náthás, mióta megismertem a Lizint.

A legjobb immunerősítő, vírusölő, csak megfelelő adagban kell szedni, C vitamin társaságában.

Jó házi praktika még a sós vizes gargalizálás, és a mézes vöröshagyma köhögésre.

2017. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!