Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Krumplit sütöttem olajban, a...

Krumplit sütöttem olajban, a serpenyő, amiben sütöttem, kegyetlen büdös lett, az olaj pedig nagyon furcsán habzott, a krumpli meg mocsok ehetetlen lett, de én mégis megettem, és megbetegedtem. Mik a következmények, milyen vetegség lehet ez?

Figyelt kérdés
A gyomrom mocskosul fáj, hányingerem van, hasmenésem, a székletem teljesen folyékony, szó szerint hugyozok a seg...emen. Le vagyok gyengülve, émelygek. Kajára gondolni se bírok, nem tudok megenni semmit. Lassan 24 órája tart ez szünet nélkül. Este még elmentem dolgozni, fizikai munkát végzek, azt hittem behányok. Mennyire lehet ez komoly, milyen betegséggel számolhatok?

2017. dec. 30. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem volt még elég forró az olaj, amikor beletetted a krumplit, az megszívta magát, es az epédnek nem tetszett az olajos förmedvény, amit belapátoltál. Ezesetben 1-2nap és túl leszel rajta. Eszegess kekszet, pirítóst. Semmi tejtermék, vagy olajos, zsíros cucc.
2017. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy teljes műszakot végignyomtál fizikai munkát végezve, akkor már múlóban a baj.
2017. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még szarul vagy szerezz bilagitot. Az helyrerak.
2017. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorrontásod van. Igyál sok vizet, és mellé csak pirítóst, krumplilevest vagy főtt krumplit egyél. Ez "gyógyító" hatású.
2017. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!